Destek
Asistanı
Asistan

Hasta Yorumları

Benim hala doktorum. Bana kendimi ozel hisettiriyor. Onu seviyorum. Çokk otoriter ve hastalariyla iliskileri super. Bizlere kendi cocugu gibi davraniyor, canim doktorum.

S. M.
S. M.

Çok çok profesyonel mükemmel bir doktor bana hayatı sevdiren işinin uzmanı, hayata beni bağlayan tek insan, hala kendisine severek gidiyorum. Sayenizde bütün sorunlarım düzeldi. İyi ki varsınız!

M. K.
M. K.

Doktor Melek hanım sayesinde endişe ve takıntılarımdan kurtuldum. Profesyonel yaklaşımı ve alakası sayesinde şu an çok iyiyim. İyi ki varsınız.

S. A.
S. A.

Panik atağım vardı, onun ilgili gitmiştim. Migren tedavisi için ilaç kullandım. O ilacın yan etkisi ile panik atak oldum 1,5 ayda başarılı şekilde iyileştim. Migren tedavisini de minimum seviyeye indirdik. Alanında başarılı bir hekim. Migren hastalığında kesinlikle başarılı, hem işinde hem de alanında iyi. Ataklarda azalma hissedeceksiniz.

F. A.
F. A.

Evlendiğimde vajinismus olduğumu anladığımda dehşete düşmüştüm. Melek Hanımın tedavisi ile 10 yıllık sağlıklı bir evliliğimiz var. Anksiyete tedavim için yıllar sonra yine Melek Hanım'a gittim. İyi ki varsınız.

Z. C.
Z. C.

Belli bir dönem opsesyon şikayeti ile gittim. Süreç içerisinde beni çok destekledi ve hayata adaptasyonumu sağladı. Dönem dönem hala kendisiyle iletişim halinde çalışıyoruz. Kendisini iş yerimden arkadaşım tavsiye etti, onun tavsiyesi ile gittim. Çok profesyonel, beni yönlendirmesiyle çok hızlı sonuç aldım. Anlayışlı ve destekleyici bir süreçti.

S. T.
S. T.

Kendisinden memnun kaldım, iyi bir doktor. Yardımcı oldu. Herkese de tavsiye ederim. Görüşmelerimizden sonra daha rahatım, kafam rahatladı ve biraz daha iyiyim. Kendisine internetten araştırarak ve referans sayesinde ulaştım.

E. A.
E. A.

Harika bir doktor. İçten yaklaşımı var ve bilgisi mükemmel. Bir takım problemlerim vardı. Melek Hanım'la ilaca başladım ve gayet iyi geldi, toparlandım. Kendisine arkadaşım gitmişti, ben de iletişim bilgilerini alarak gittim. Kendisine çok teşekkür ederim.

H. A.
H. A.

Melek Hanım’a gidiş amacım, son zamanlarda kendimi mutsuz hissetmemden ve kendisinden çıkış yolu bulmak için destek istememdi. Henüz 2 defa görüşme imkanı sağladık ve iyi bir iletişim kurabildiğimizi ve karşımda beni anlayan ve tatlı dille beni yönlendiren biri olduğunu gördüm. Umarım görüşmelerimiz her defasında katkı sağlamaya devam eder, öyle umuyorum :)

T. Ö.
T. Ö.
Yukarı